210
شبکه بهداشت و درمان چالدران - اخبار > سومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان چالدران برگزار شد
 
English   فارسي     امروز: دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧
اخبار > سومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان چالدران برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

سومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان چالدران برگزار شد

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران، کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور معاون فرماندار و روسای محترم ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر مقصد حق مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران و دبیر کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان چالدران، ضمن تشکر از اعضاء و حاضرین در جلسه به ارائه گزارشی از عملکر این اداره در حوزه بهداشت و درمان و همچنین روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان چالدران پرداخت.

وی هدف از این جلسه را ارتقاء سلامت عمومی جامعه و امنیت غذایی سطح شهرستان و تعامل دستگاهها و ارگانهای ذیربط را بررسی مسائل بهداشتی شهرستان من جمله فاضلاب های خانگی، دامداریهای سطح شهر، مدیریت پسماند،بسیج سلامت نوروزی با همکاری تمامی ارگانهای ذیربط در مناطق شهرستان به ویژه مناطق  گردشگری عنوان کرد

.

مقصد حق خاطرنشان نمود : همکاری ها در حوزه سلامت بین ادارات مختلف و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، باید در طول سال96 منجسم و مستمر باشد تا مسایل بهداشتی شهرستان با سرعت بیشتری حل شود .

آقای مقدم معاون فرماندار شهرستان پیگیری مصوبات قبلی کارگروه سلامت و امنیت غذایی توسط ادارات و ارگانهای ذیربط شهرستان را مورد تاکید قرار داد.

 


١١:١٣ - 1395/12/23    /    شماره : ١٣٤٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٠١خروج