210
شبکه بهداشت و درمان چالدران - اخبار > کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران افتتاح شد
 
English   فارسي     امروز: يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
اخبار > کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران افتتاح شد

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران امروز دوشنبه مورخه ششم مرداد ماه 96در آئینی به مناسبت هفته دولت و با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری آذربایجان غربی، و فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان بهره برداری از کلینیک تخصصی آیت الله هاشمی رفسنجانی  چالدران آغاز شد.

این طرح در زمینی ۷۵۰ متر مربع زیربنا در دو طبقه در محوطه ورودی بیمارستان شهید بهشتی ساخته شده است که برای ساخت و تجهیزات آن ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

این کلینیک تخصصی که عملیات ساخت آن از ابتدای سال ۹۵ آغاز شد، کمتر از 17 ماه عملیات ساخت آن به طول انجامید با ایجاد فضای جدید و طراحی استاندارد اتاق پزشکان و سالن انتظار مراجعین موجب رضایتمندی مردم شهرستان خواهد شد.

مهندس اسلامنور مدیر کل دفتر فنی استانداری در حاشیه افتتاح این کلینیک با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: خوشبختانه امروز توفیقی حاصل شد در این هفته مبارک کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران به بهره برداری برسد تا متخصصین ما بتوانند در یک فضایی بهتر و استاندارد به خدمت رسانی به بیماران و مراجعین بپردازند.

وی با اشاره به اینکه در این مرکز درمانی اتاق های متعددی برای پزشکان متخصص، داروخانه، کلینیک دندانپزشکی و سایر امکانات در نظر گرفته شده است افزود: این کلینیک می تواند فضای مورد نیاز را برای متخصصان را برای ویزیت بیماران تامین کند و سالن انتظار آن نیز به خوبی می تواند جوابگوی مراجعین باشد.

دکتر مقصدحق مدیر شبکه  نیز در حاشیه بهره برداری از کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران با قدر دانی از خدمات دولت تدبیر و امید در راستای تحول در حوزه بهداشت و درمان گفت: از مسئولانی که در راستای اجرای طرح های عمرانی به ویژه بهداشت و درمان ما را یاری می کنند صمیمانه قدردانی کنیم.

وی اظهار داشت : بهره برداری از این مکان درمانی به خوبی می تواند جوابگوی معضلات درمانی در حوزه تخصصی در تعدادی از رشته های پزشکی باشد و احداث آن بار گرانی را از دوش مردم چالدران بر می دارد که امیدواریم در سایر حوزه ها نیز شاهد اجرایی شدن این طرح ها باشیم.

فرماندار چالدران نیز در حاشیه این مراسم با گرامیداشت هفته دولت گفت: خوشبختانه در طول ۴ سال گذشته توسط دولت تدبیر و امید شاهد تحولات چشمگیری در حوزه های مختلف در کشور به ویژه در بخش بهداشت و درمان بوده ایم و در شهرستان چالدران نیز خدمات ارزشمندی در این حوزه انجام شده است که جا دارد از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و سایر همکاران ایشان تقدیر و تشکر کنیم.

مدیر کل دفتر فنی استانداری نیز در این مراسم با اشاره به اینکه بهره برداری از این طرح گوشه ای است از خدمات دولت تدبیر و امید افزود: در یکی از مستعد ترین و در عین حال کمتر توسعه یافته ترین شهرستانهای استان و حتی کشور این حرکت بسیار خوب که در حوزه سلامت است که با زحمت پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شده است.

 

مهندس اسلامنور افزود: امیدواریم در حوزه سلامت شاهد رشد خوبی در این شهرستان باشیم و درخواست ما نیز این است که هر چه سریع تر تجهیزات باقیمانده این مرکز درمانی تامین شود و امیدواریم از این دست حرکات در سطح استان به ویژه در این شهرستان صورت پذیرد زیرا اعتقاد ما بر این است که می بایست به مناطق محروم توجه بیشتری شود و با توجه به وضعیت موجود آینده ای روشن را برای چالدران پیش بینی می کنیم.


١٤:٠٤ - 1396/06/06    /    شماره : ١٥٤٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٧خروج