210
شبکه بهداشت و درمان چالدران - اخبار > بازدید و خداقوت فرماندار شهرستان چالدران از محل استقرار تیم پزشکی موسسه خیریه حضرت صاحب الزمان
 
English   فارسي     امروز: جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
اخبار > بازدید و خداقوت فرماندار شهرستان چالدران از محل استقرار تیم پزشکی موسسه خیریه حضرت صاحب الزمان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

بازدید و خداقوت فرماندار شهرستان چالدران از محل استقرار تیم پزشکی موسسه خیریه حضرت صاحب الزمان

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شهرستان چالدران ؛ فرماندار شهرستان چالدران ر به همراهی مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس اداره بهزیستی از محل کار و استقرار تیم پزشکی موسسه خیریه حضرت صاحب الزمان بازدید کرده و به آنان دستمریزاد و خداقوت گفتند.


فرماندار شهرستان چالدران در این مراسم بازدید ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال و پرشور اکیپ پزشکی موسسه خیریه حضرت صاحب الزمان و مسئولین کمال تقدیر و قدردانی را داشت.


فرماندار در سخنانش در جمع پزشکان و مردم عزیز با اشاره به فرمایشات مقام عظمی ولایت گفت: از اینکه صادقانه در خدمت مردم هستیم و میتوانیم به آنان خدمت رسانی کنیم بسیار خرسندیم و به امید خداوند و با پشتیبانی های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت رهبری عظیم الشان انشالله بتوانیم مسئولیت خدمت رسانی به مردم محروم را با تلاش دولتمردان تدبیر و امید با سربلندی به فعلیت برسانیم.

 


فرماندار در سخنان خود از اقدامات شایسته ای که در حوزه سلامت و بهداشت انجام شده است  به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: مسئولین و مقامات عالی کشوری در دولت تدبیر و امید جامعه هدف بزرگی در مبحث بهداشت دارند و همه با هم تلاش می کنند که به مردمان محروم در تمامی حوزه ها خدمت رسانی کنند.


٠٩:٠٦ - 1396/06/30    /    شماره : ١٥٧٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٨خروج