210
شبکه بهداشت و درمان چالدران - اخبار > پيام تبريك مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران به مناسبت هفته نيروي انتظامي
 
English   فارسي     امروز: جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
اخبار > پيام تبريك مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران به مناسبت هفته نيروي انتظامي


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

پيام تبريك مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران به مناسبت هفته نيروي انتظامي

بسم ا... الرحمن الرحیم
نیروى انتظامى مجموعه اى است که امنیت و نظم اجتماعى را به مردم هدیه مى کند.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

بدون شک بخش عظیمی از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش‌های بی‌وقفه و بی‌دریغ رشادت‌های بزرگمردان نیروی انتظامی است که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت کرده و اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ، قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج ( و با تلاش فراوان جان خود را در ایجاد امنیت و آسایش مردم ، زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی نثار می کنند.
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگمردان نیروی انتظامی است که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت کرده و اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند

ای سبزپوشان سپیددل، ای حماسه سازان پیروز، ای سنگرداران همیشه بیدار، ای نشان های سرافرازی بر دوش، آرامش شهرهایمان نشان از سبزی نام و یاد شماست.
اینجانب فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و 13 مهرماه روز نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم انتظامی شهرستان چالدران و همکاران محترمشان و تمامی سبزپوشان نیروی مقتدر انتظامی تبریک و تهنیت عرض نموده، از زحمات شبانه روزیشان تقدیر و تشکر می نمایم.
آرزومندم در ظلّ عنایات امام زمان (عج) و تحت زعامت مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) ، همواره در برقراری نظم و امنیت موفق و سربلند باشید.


دکتر محمد مقصدحق

مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران

 

 دانلود فايل : DSC01810.JPG ( 120KB )


٠٨:٤٨ - 1396/07/15    /    شماره : ١٥٩٦٧    /    تعداد نمایش : ١٢٠خروج