برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/04/07 - 09:54
  • - تعداد بازدید: 50
  • - تعداد بازدیدکننده: 50
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zc38
به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

دعوت مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران برای مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران با انشتار پیامی، از عموم ایرانیان و به ویژه جامعه دانشگاهیان برای مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران، دکتر مجتبی علیزاده اسگویی مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران ر این پیام با اشاره به نقش آحاد جامعه در تعیین سرنوشت، حضور پرشور در این رویداد ملی را عرصه ای دیگر از نمایش آگاهی و هوشمندی ملت ایران عنوان کرد.

 

در متن پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران آمده است:

ایرانیان سرافراز در طول سال های باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی و در گذر از برهه های سرنوشت ساز و تاریخ ساز بسیار، همواره توانسته اند با حضور فعالانه و آگاهانه در تمامی عرصه ها، نقش سازنده ای در آبادانی و پیشبرد مسیر توسعه وطن اسلامی ایفا کنند و این راه پرافتخار میسر نگردیده جز به همت و همدلی، که رمز استواری ایران عزیز است.

 

هشتم تیر، عرصه ای دیگر از افتخارآفرینی ایرانیان در نقش آفرینی برای سازندگی و شکوفایی جلوه های توسعه ایران است که با مشارکت پرشور و حضور حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رقم می خورد و بی تردید در این رویداد سرنوشت ساز نیز ایرانیان بار دیگر با نمایش جلوه های آگاهی و هوشمندی، حماسه آفرینی خواهند کرد.

 

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، به ویژه شهید آیت الله رئیسی و تمامی شهدای سرافرازی که به بهای جان، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را بر فراز قله های بالندگی به اهتزاز درآوردند؛ از عموم هموطنان ارجمند و به ویژه جامعه دانشگاهیان فرهیخته برای مشارکت پرشور در انتخابات روز هشتم تیر برای داشتن فردایی بهتر و ایرانی سربلند، دعوت می کنم.

 

امید است این انتخابات با حضور گسترده مردم عزیز ایران در انتخاب فردی شایسته برای ریاست جمهوری کشور، بتواند سرفصلی امیدآفرین و گامی پرتوان در مسیر پیشرفت هر چه بیشتر وطن عزیزمان باشد.

 

 

دکتر مجتبی علیزاده اسگویی

مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7479
کلمات کلیدی
ابراهیم رضایی
خبرنگار

ابراهیم رضایی

تنظیمات قالب