برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/04/14 - 07:21
  • - تعداد بازدید: 13
  • - تعداد بازدیدکننده: 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z9C8
به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

پیام دعوت مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران از جامعه دانشگاهی و فعالان حوزه سلامت برای مشارکت پرشور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

دکتر مجتبی علیزاده اسگویی مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران گفت: بی‌شک تداوم این مشارکت و حضور آگاهانه ملت در دور دوم رویداد ملی انتخابات، موجب یاس بیشتر بدخواهان کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تقویت توان و امید دوستداران آرمان‌های بلند نظام اسلامی در سراسر جهان خواهد شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

میزان رای ملت است  " امام خمینی (ره) "

حضور پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  نشان از اتحاد و همدلی آحاد جامعه در نیل به رشد ، شکوفایی  و توسعه میهن اسلامی در ابعاد مختلف سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و سلامتی دارد .

حضور گسترده در انتخابات، مسئولیت پذیری در قبال آینده کشور بوده که خود از مهمترین سرمایه های اجتماعی محسوب می شود که می تواند به حل مشکلات فائق آمده و موجب حرکت به سوی توسعه ، پیشرفت، عزت ، اقتدار و آبادانی میهن اسلامی گردد .

در این برهه حساس که چشم دنیا بسوی انقلاب اسلامی است مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح ضمن مصون سازی کشور و اثبات عزت ، اقتدار و قانون مداری آن ، به مردم جهان نشان می دهد که ملت شریف ایران اسلامی ، ملتی متحد و همدل بوده و در هر شرایطی از انقلاب اسلامی ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری با تمام توان پشتیبانی می‌کنند.

بدینوسیله از تمامی تلاشگران عرصه سلامت در سطح استان و بالاخص شهرستان چالدران جهت حضوری پرشور ، گسترده و حداکثری در دور دوم انتخابات پانزده تیر ماه دعوت می نمایم تا با حضورمان اثبات کنیم که خادمان بی منت عرصه سلامت استان مرکزی نیز همانند سایر مردم شریف در ایجاد آینده روشن برای میهن اسلامی مان و نیز تجدید پیمان با آرمانهای والای شهدا و امام راحل (ره) مصمم بوده و در این راه گام هایی پر صلابت و استوار برمی داریم .

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7761
کلمات کلیدی
ابراهیم رضایی
خبرنگار

ابراهیم رضایی

تنظیمات قالب