English   فارسي     امروز: سه شنبه ٠٣ خرداد ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

برگزاری آیین تکریم مسوول حراست پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران

 

آیین تکریم مسوول پیشین حراست شبکه بهداشت و درمان چالدران با حضور قاسمی معاون حراست دانشگاه و هیات همراه و همچنین دکتر مجتبی علیزاده اسگویی مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران و مسوولان ستادی و بیمارستانی در سالن اجتماعات بیمارستان شهید بهشتی چالدران، امروز سی و یکم فروردین ماه سال 1401 برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت، درمان چالدران، در این آیین مدیر شبکه از همراهی و عملکرد مثبت مسوول پیشین حراست شبکه تقدیر کرد و آن را حاصل رویکردهای اثربخش تیم حراست دانشگاه دانست.

دکتر مجتبی علیزاده اسگویی مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران در ادامه افزود : مسوولان حراست با ایجاد آرامش به کمک نگاه پیشگیرانه، به اصلاح امور پرداخته و با همدلی و همراهی با سایر مدیران و کارکنان، هماهنگی بین مجموعه و حراست را ایجاد کرده و در پیشپرد اهداف نظام سلامت نقش مهمی را ایفا نموده اند .

سخنران بعدی مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای کریمی ائمه جماعات شبکه بهداشت و درمان چالدران مطلالبی در مورد شب های قدر بیان کردند و در ادامه بیانات خود از زحمات رضا بابازاده حراست پیشین شبکه تقدیر و تشکر کرد.

 

در ادامه مراسم قاسمی معاون حراست دانشگاه نیز با تکریم از مدیر پیشین حراست، گفت: همه باید برای پیشبرد اهداف دانشگاه کوشا باشیم و بدانیم که حفظ و حراست از ارزش های نظام، وظیفه ای همگانیست.

قاسمی، حفظ حرمت و تکریم پرسنل و صیانت از حقوق شهروندی کارکنان و مراجعین را از وظایف ذاتی هر سازمان و ارگان دانست و بر ایجاد فضای همدلی، آرام و ایمن تاکید کرد. و همچنین از کلیه کادر سلامت شبکه بهداشت و درمان چالدران در طول مبارزه با ویروس کووید 19 جانفشانی کرده اند تشکر کردند.

گفتنی است در پایان از زحمات رضا بابازاده مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان با اهدایی هدایایی در طی تصدی مسئولیت حراست قدردانی نمودند.

 دانلود فايل : تودیع_حراست.rar ( 1447KB )


١٣:١٢ - 1401/01/31    /    شماره : ٤٣٣٩٤    /    تعداد نمایش : ١٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: