English   فارسي     امروز: سه شنبه ٠٣ خرداد ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران در آموزشگاه شهید اسماعیل نژاد به مناسبت هفته سلامت

دکتر علیزاده اسگویی در این حضور به مناسبت هفته سلامت گفت: همه ساله یک هفته به عنوان هفته سلامت نامگذاری می شود و امسال از 17 الی 23 اردیبهشت ماه هفته سلامت با شعار"سلامت ما، سلامت سیاره ما" برگزار می شود.
وی افزود: سلامت نعمت بسیار بزرگ و بسیار با ارزشی است و با چیزی قابل مقایسه نمی باشد و هیچ ارزشی برای آن نمی توان قائل شد.

دکتر علیزاده اسگویی افزود: سلامتی حق اساسی انسان است اما درکنار این سلامت وظیفه، مسئولیت پذیری و  مشارکت همگانی هم لازم است و مردم  و همه باید مخصوصا شما دانش آموزان درحوزه سلامت فعالیت کنند و هفته سلامت فرصت بسیار خوبی هست که به این موضوع پرداخته بشود.

وی در خاتمه، ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته معلم و با تشکر از زحمات حوزه آموزش و پرورش در امر واکسیناسیون کووید-۱۹ فرهنگیان و دانش‌آموزان، تاکید کردند پوشش کامل واکسیناسیون کارکنان مدارس و دانش‌آموزان در کنار رعایت فاصله‌گذاری، استفاده از ماسک و تهویه و سایر شاخص‌های بهداشتی در مدارس جهت پیشگیری از سرایت کووید-۱۹ بسیار بااهمیت است.

گفتنی است در این حضور، دکتر علیزاده اسگویی مطالبی در خصوص شعار هفته سلامت امسال برای دانش آموزان، توضیحاتی لازم بیان نمودند.


١٤:٥١ - 1401/02/18    /    شماره : ٤٣٧١٤    /    تعداد نمایش : ٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: