English   فارسي     امروز: يکشنبه ٠٤ آبان ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

بازدید تیم پایش و ارزیابی معاونت امور بهداشتی دانشگاه از شبكه بهداشت چالدران

به گزارش رضایی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران ، دوشنبه چهارم آذر ماه سال جاری دکتر ولیزاده معاون امور بهداشتی دانشگاه به همراه تیم پایش و ارزیابی معاونت بهداشتی دانشگاه متشکل از دکتر بانی کارشناس مسئول پزشک خانواده دانشگاه، مدیران و کارشناسان معاونت بهداشتی استان با هدف نظارت فنی بر فعالیتهای ستاد از شبکه بهداشت و درمان چالدران بازدید بعمل آوردند.
دکتر علیزاده اسگویی مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران اظهار داشت: در این پایش، مدیران و کارشناسان ستادی معاونت بهداشتی دانشگاه عملکرد واحدهای ستادی شبکه و مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی و خانه های بهداشت را بصورت تخصصی و بر اساس چک لیست های استاندارد ارزیابی کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران در این نشست ضمن تشکر از حضور تیم پایش و ارزیابی ستاد معاونت بهداشت دانشگاه، عنوان کرد: این حضور فرصتی مغتنم برای ارائه نقطه نظرات، راهنمایی ها و آموزش کارکنان و رفع اشکالات موجود است.
گفتنی است در پایان این پایش، تیم نظارت ستادی معاونت بهداشتی دانشگاه در نشستی ضمن ارائه گزارش بازدید خود، نسبت به حل مشکلات و انتظارات موجود، پیشنهادهای خود را ارائه دادند.


دانلود فايل : IMG_20191125_121506.jpg ( 115KB )


٠٨:٥٤ - 1398/09/06    /    شماره : ٢٧٥١١    /    تعداد نمایش : ١١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: