English   فارسي     امروز: چهارشنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

بازدید مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی از شهرستان چالدران

مسئول دبیر خانه ستاد اقامه نماز دانشگاه جهت بررسی مشکلات و چالشهای موجود و لزوم ارزیابی وضعیت نمازخانه های شبکه بهداشت و درمان چالدران در این شهرستان حضور یافت.
حجت الاسلام اصغری مسئول دبیر خانه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی استان بعد از بازدید میدانی و ابراز رضایت از نمازخانه های شبکه بهداشت و درمان چالدران در جلسه ای که بدین منظور ترتیب داده شده بود حضور یافت .
ابتدا دکتر علیزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران گفت: نماز در مکتب انسان ساز اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و در بالاترین درجه و مرتبه تعالیم دینی قرار دارد.
وی ادامه داد :اهمیت و جایگاه رفیع نماز تا جایی است که از نماز به عنوان ستون دین نام برده شده و همان طور که در قرآن کریم می خوانیم برای رشد و شکوفایی جامعه بهترین کار نماز است و اگر به صورت صحیح انجام گیرد تمام امورات در جایگاه خود قرار گرفته و باعث مدیریت صحیح ،صداقت و مسئولیت پذیری حسن اجام کار در جامعه می شود.
سپس حجت السلام اصغری از نماز به عنوان یک عبادت کلیدی که سایر عبادتها هم بدنبال آن وجود دارد یاد کرد و افزود: نماز بازدارنده از آسیب های فردی و اجتماعی و بستر سازی مناسب برای خدمت به خلق و امر به معروف و نهی از منکر است و با اشاره به اهتمام ویژه به برپایی نماز جماعت در شبکه ها و بیمارستانها و تاکید بیشتر بر حضور مسئولین و کارکنان در نماز جماعت می تواند باعث رونق بخشیدن صفوف نماز جماعت بشود.
مسئول دبیر خانه ستاد اقامه نماز با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان واهمیت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان ،بر انجام برنامه های قوی و اثر گذار فرهنگی در جهت از بین بردن رخنه ها و خلاء های فرهنگی تاکید کرد و افزود: باید با بررسی چالشها ،مشگلات موجود ،راهبردها و اولویت های کار فرهنگی را مشخص ودر جهت ترویج فرهنگ اسلامی تلاش نماییم.


دانلود فايل : IMG_20191127_101034.jpg ( 101KB )


١٤:١٦ - 1398/09/06    /    شماره : ٢٧٥٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: