English   فارسي     امروز: پنج شنبه ١٣ آذر ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

دکتر علیزاده اسگویی مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران در جلسه ستاد مدیریت کرونای شبکه بهداشت و درمان بر مشارکت فعال و همدلی کارکنان در جهت بهبود وضعیت شهرستان تاکید کرد.

جلسه هماهنگی ستاد مدیریت کروناویروس(کووید۱۹) شهرستان چالدران با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان در محل دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد

دکتر مجتبی علیزاده اسگویی مدیرشبکه بهداشت و درمان در این جلسه پس از بحث و تبادل نظرهای صورت گرفته و همچنین با توجه به قرار گرفتن شهرستان چالدران در وضعیت قرمز، مشارکت فعال و همدلی کلیه کارشناسان ستادی و همکاران را در جهت بهبود وضعیت شهرستان خواستار شد.

دکتر علیزاده اسگویی با اشاره به ضرورت شناسایی گلوگاه ها و نقاط آسیب پذیر در چرخه مراقبت بیماری و انجام مداخله لازم بر ثبت مستمر فعالیت ها و مراقبت های صورت گرفته ، تجزیه و تحلیل مناسب داده های موجود و انعکاس ان به مدیریت و واحدهای مربوطه تاکید کرد .
مدیرشبکه بهداشت ودرمان چالدران گفت ویروس نه ضعیف شده و نه هنوز درمانی قطعی ویا واکسنی دارد ولازم است حتماً فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی توسط افراد جامعه رعایت شود و از هرگونه تجمعات انسانی جلوگیری گردد.

تا ان شاءالله بتوانیم با کمترین میزان مرگ و میر از این پاندمی عالم گیر عبور کنیم.
در پایان این جلسه دکتر دمیرچی معاون بهداشتی شبکه به بررسی وضعیت موجود شهرستان بر اساس شاخص ها و آمار ها و بیان چالش ها و موانع را برای حاضرین پرداخت.


١٠:٥٦ - 1399/07/27    /    شماره : ٣٣٥٨١    /    تعداد نمایش : ٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: